Příprava na zimu je v plném proudu.

Stejně jako v předchozích letech se i letos chystáme na nadcházející zimní sezónu. Provedli jsme potřebné opravy lanové dráhy a údržbu  technických i technologických zařízení. Vzhledem k inflaci a k situaci na trhu s elektrickou energií i PHM jsme byli nuceni provést úpravu cen v rozmezí 10-15% proti předchozí zimní sezóně. Ceník na zimu 2022/2023 jsme ponechali shodný po celou dobu zimní sezóny.

Od 1.11. do 15.12.2022 probíhá PŘEDPRODEJ ROČNÍCH SKIPASŮ z pohodlí vašeho domova ONLINE!  Kupte výhodný roční skipas na zimu i léto pro skiareál Mariánky se slevou 20%. Stejně jako v předcházejících sezónách je součástí skipasu večerní lyžování. Co se týče věkových kategorií pokračujeme ve stejném režimu u dětí, které jsou až do 15 let (14,99) a studentů – ti jsou do 26 let (25,99) s průkazem o studiu. Bonusem jsou senioři nově již od 60 let

Stálým bonusem je pořád výhodný jednodenní rodinný skipas, který poskytujeme pro rodiče s jedním, dvěma či třemi dětmi do 15 let (14,99). Zachovali jsme seniorskou středu, i když jen pro seniory (od 60 let), ale zato se slevou 50% ze seniorského skipasu (dříve z dospělého skipasu). Další zvýhodnění lze získat při nákupu online na našem e-shopu http://snowpass.snowhill.cz, kde se sleva proti prodeji na pokladně pohybuje od 9 do 18% z ceníkové ceny.    

Těšit se můžete na tradiční testování nových modelů lyží různých značek, pořádání show s našimi partnery či předváděcí akce rozmanitých produktů.