AKTUÁLNÍ INFORMACE K PROVOZU KABINKOVÉ LANOVÉ DRÁHY NA KRAKONOŠ

V září a říjnu je provoz kabinkové lanové dráhy Koliba - Krakonoš denně. Provozní doba 10:00-17:30 hod., odjezd každých 15 minut. Přeprava kol i kočárků zdarma. Občerstvení v provozu každý den. Půjčovna terénních koloběžek stále mimo provoz.

Upozornění

Situace ohledně globální epidemie se neustále vyvíjí, zůstáváme proto ostražití a pečlivě sledujeme a provádíme všechna aktuální doporučení a nařízení vlády v souvislosti s bojem proti Covid-19. Jsou to důležitá opatření, které pomohou před případnými riziky ochránit vás i nás. Pročtěte si je pozorně, než k nám vyrazíte. Děkujeme.

Opatření pro nástup a cestu lanovkou

V souladu s vládním opatřením z 1.9.2020, které obnovuje zákaz pohybu bez ochranných prostředků dýchacích cest v prostředcích hromadné dopravy, není možné nastoupit na lanovku bez zakrytí nosu a úst ochranným prostředkem jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek nebo nákrčník. Všichni naši zaměstnanci jsou vybaveni ochrannými prostředky. V případě potřeby vám jsou samozřejmě připraveni pomoci nebo poradit. Na lanovce provádíme průběžnou dezinfiekci.
Na nástupišti lanové dráhy je k dispozici dezinfekční gel. Prosíme o jeho používáíní.