Gastro

BISTRO U LANOVKY

10:00—19:00
Letní provoz

Bistro s rychlým občerstvením, venkovním posezením a dětským hřištěm. Nachází se u dolní stanice kabinkové lanové dráhy. KRYTÁ TERASA v Alpském stylu. Nově chladící box na zlepšení kvality piva.

Otevírací doba:

Duben - srpen: PONDĚLÍ - NEDĚLE ... 10:00 - 19:00 hod.

Září - říjen: PONDĚLÍ - NEDĚLE ... 10:00 - 18:00 hod.

Nabízí prodej rychlého občerstvení, polévky, teplá jídla, teplé a studené nápoje. Točená zmrzlina. Během letního provozu otevřená udírna (krkovice, cigára, klobásy, uzená stehna, bůček).

Víkendy a svátky: FARMÁŘSKÝ BURGER + HRANOLKY.

Restaurace hotelu Krakonoš

11:00—15:00
Večeře pouze pro hotelové hosty.

Hotelová kuchyně Vám nabízí výborná česká jídla ,včetně různých specialit. Jídla Vám podáváme v prostorné restauraci se 110 místy , kterou lze rozšířit o přilehlý salonek až na 170 míst. Druhý salonek disponuje min kapacitou 50 míst. V létě je součástí restaurace i příjemná venkovní terasa (kapacita 40 míst) skýtající odpočinek a klid s originálním výhledem do sochařského pohádkového ráje.

Obědy je možné si vybrat z jídelního lístku nebo si v případě ubytování objednat plnou penzi.

Lobby Bar slouží k odpolednímu a večernímu posezení. Zde se podávají alkoholické i nealkoholické nápoje nonstop. Nápojový lístek obsahuje mimo tradičního českého piva značky Budvar a širokého výběru moravských vín, také mnoho druhů nealkoholických nápojů včetně čajů a káv.