Zábavná vzdělávací online hra v přírodě pro celou rodinu

- již od 1.7.2023.

V Mariánských Lázních se objevil skřítek Pramínek! Jeho snahou je zpříjemnit vám výlet do Mariánských Lázní zábavnou a poučnou hrou. Formou online hry budete zodpovídat Pramínkovy zajímavé otázky. Odměnou vám bude zábava během vašeho výletu, nově nabyté vědomosti, odznaky a diplomy za správné odpovědi. Pokud splníte podmínky hry a vyhrajete, zastavte se po hře na hlavní pokladně skiareálu Mariánky, kde od nás dostanete certifikát o zdolání hry a děti sladkou odměnu.

Jak začít? Jak na to?

Prvním krokem každého hráče je REGISTRACE na webové adrese: www.venkovni-online-hry.cz/marianske-lazne/. Registraci lze provést jen pro sebe nebo pro celý tým a přihlásit se. Hra může začít!

Jak Pramínkova hra probíhá?

Otázky mají tři verze obtížnosti: LEHKÁ (3-5let), TĚŽŠÍ (5-12let) a DOSPĚLÍ. Na své si tedy mohou přijít jak malí výletníci, tak i dospěláci. Na kvízové otázky návštěvník odpovídá online na jednom ze svých chytrých telefonů. Rovnou se tak dozví, jak si ve hře vede. Pokud odpoví špatně, Pramínek ukáže správnou odpověď.

Na trasách TRASA 1 - KOLIBA a TRASA 2 - KRAKONOŠ čeka na hráče celkem 6 herních tabulí plných ručně malovanými obrázky. Za správné zodpovězení otázek u každé tabule lze celkem na obou trasách získat 6 odznaků a 2 diplomy (ty chodí postupně během hry do e-mailu z registrace). Pokud se účastníci hry prokáží těmito odznaky a diplomy za zdolání Pramínkovy hry na centrální pokladně u spodní stanice lanovky, obdrží PRAMÍNKŮV CERTIFIKÁT a děti sladkou odměnu.

Trasa 1 – KOLIBA

Trasa je umístěna v okolí dolní stanice lanové dráhy, cedule jsou dobře viditelné, v rámci hry k nim funguje navigace. Jsou zde umístěny panely pro odznaky: OSOBNOSTI, JARO, LÉTO. Odznak získáte za min. 2 správné odpovědi na 3 položené otázky. Pokud odpovíte alespoň na 2 ze 3 otázek správně, získáte příslušný odznak a múžete jít hrát o další odznak. Při každé chybné odpovědi, hra oznámí „CHYBA“ a sdělí správnou odpověď. Když se nepovede správně zodpovědět alespoň 2 otázky, hra oznámí, že odznak získán nebyl a je možno ihned hrát znovu a zkusit být úspěšný. Při splnění všech 3 odznaků na trase finálně získáte DIPLOM KOLIBA.

Trasa 2 – KRAKONOŠ

Trasa je umístěna v okolí horní stanice lanové dráhy, cedule jsou dobře viditelné, v rámci hry k nim opět funguje navigace. K této trase se můžete snadno dostat i kabinkovou lanovkou. Jsou zde umístěny panely pro odznaky: PODZIM, ZIMA, POVĚSTI. Odznak získáte za min. 2 správné odpovědi na 3 položené otázky.Pokud odpovíte alespoň na 2 ze 3 otázek správně, získáte příslušný odznak a múžete jít hrát o další odznak. Při každé chybné odpovědi, hra oznámí „CHYBA“ a sdělí správnou odpověď. Když se nepovede správně zodpovědět alespoň 2 otázky, hra oznámí, že odznak získán nebyl a je možno ihned hrát znovu a zkusit být úspěšný. Při splnění všech 3 odznaků na trase finálně získáte DIPLOM KRAKONOŠ.

Tak hurá na to!