OREA Spa Hotel Bohemia ****

Orea Spa Hotel Bohemia**** nabízí svým hostům komfortní ubytování přímo v centru Mariánských Lázní, 300 metrů od lázeňské kolonády se Zpívající fontánou a léčivými prameny. Pokoje nabízí úchvatný pohled do lázeňského parku se sousoším monarchů a Balbínovým pramenem.

Typ ubytování Hotel , Apartmán
Adresa Hlavní třída 100, 353 01 Mariánské Lázně
Telefon +420 352 200 270
E-mail rezervace.bohemia@orea.cz
Web https://www.orea.cz/spa-hot...

Ubytování: Secesní hotel poskytuje 78 nově zrekonstruovaných komfortně vybavených pokojů čtyřhvězdičkového standardu, rodiny s dětmi mohou využít pokoje apartmánového typu. Všechny pokoje jsou vybaveny chladničkou, bezpečnostní schránkou, koupelnou s WC, vanou nebo sprchou, fénem, LCD televizí se satelitem, rychlovarnou konvicí a vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu.

Gastronomie: Přímo v hotelu je dispozici kavárna a restaurace Knížecí Dvůr, kde mohou hosté ochutnat speciality české mezinárodní kuchyně.

Wellness a léčení:  Hosté mají k dispozici zrekonstruované relaxačně rehabilitační centrum se širokou škálou procedur. Nabízíme zde komplexní lázeňskou léčbu s lékařskou vstupní prohlídkou. Při léčebných procesech se využívá přírodních léčivých zdrojů, takže hostům nabízíme koupele, pitnou kúru, suché plynové koupele nebo Parafango, rašelinové zábaly. V našem wellness centru můžete také relaxovat v sauně. V rámci všech wellness balíčků a léčebných pobytů dostanete pro své maximální pohodlí wellness set, který zahrnuje župan, pantofle a velký ručník.

OREA Spa Hotel Bohemia myslí i na nejmenší. Pro všechny hosty je zdarma možné využít dětský animační program, který probíhá v dětském klubu lišky Elišky v OREA Spa Hotelu Palace Zvon, za doprovodu profesionálních animátorů.

Hotel disponuje vlastním parkovištěm s maximální kapacitou 38 parkovacích míst. Majitelé elektro automobilů mohou využít možnost nabití přímo na parkovišti.

Ceník

Ceníky: https://www.orea.cz/spa-hotel-bohemia