OREA Spa Hotel Cristal ****

OREA Spa Hotel Cristal se nachází v srdci Mariánských Lázní v západočeském trojúhelníku, v blízkosti udržovaných parků a hlavní kolonády se Zpívající fontánou. V příjemné atmosféře zažijete skvělé léčebné účinky minerálních vod - prameny Augustin a Edward VII. - jsou přivedeny přímo do hotelu. Pod dohledem interního lékaře OREA Spa Hotel Cristal navazuje na více než 200 letou tradici a poskytují hostům mnoho dalších léčebných procedur.

Typ ubytování Hotel , Apartmán
Adresa Hlavní třída 61, 353 01 Mariánské Lázně
Telefon +420 354 610 146
E-mail rezervace.cristal@orea.cz
Web https://www.orea.cz/spa-hot...

Ubytování: Hotel poskytuje 85 komfortně vybavených pokojů čtyřhvězdičkového standardu. Pro handicapované je k dispozici bezbariérový pokoj, rodiny s dětmi mohou využít vzájemně propojené pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, chladničkou, bezpečnostní schránkou, koupelnou s WC, vanou nebo sprchou, fénem, LCD televizí se satelitem, rychlovarnou konvicí a vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu.

Gastronomie: Hotelová restaurace nabízí špičkovou gastronomii. Kuchyně představuje návrat ke staročeské gastronomii – ovšem s novodobým akcentem. Milovníci kávy si zde mohou vychutnat lahodnou kávu s ještě lepšími dezerty v hotelové kavárně nebo lobby baru.

Wellness a léčení: Svěřte se do péče profesionálů. V našem zdravotnickém zařízení nabízíme lékařskou, fyzioterapeutickou a balneologickou léčbu a péči poskytovanou vlastním zdravotnickým personálem. Všichni naši hosté mají možnost volně využívat bazén s protiproudem a masážním vodopádem, Whirlpool, finskou saunu a infrasaunu po celou dobu pobytů rámci všech wellness balíčků a léčebných pobytů dostanete pro své maximální pohodlí wellness set, který zahrnuje župan, pantofle a velký ručník.

OREA Spa Hotel Cristal myslí i na nejmenší, je tu připravený dětský koutek. Pro všechny hosty je zdarma možné využít dětský animační program, který probíhá v dětském klubu lišky Elišky v OREA Spa Hotelu Palace Zvon, za doprovodu profesionálních animátorů. Majitelé elektrokol mohou využít možnost nabití a taktéž uschování přímo v hotelu.

Hotel disponuje vlastním parkovištěm v podzemní garáži s maximální kapacitou 35 parkovacích míst.

Ceník

Ceníky: https://www.orea.cz/spa-hotel-cristal