OREA Spa Hotel Palace Zvon ****

OREA Spa Hotel Palace Zvon se nachází 200 m přímo naproti lázeňské kolonádě se Zpívající fontánou a léčivými minerálními prameny v samotném srdci lázeňské zóny. Vznikl spojením několika budov z původních hotelových budov.

Typ ubytování Hotel , Apartmán
Adresa Hlavní třída 68, 353 01 Mariánské Lázně
Telefon +420 354 610 160
E-mail rezervace.zvon@orea.cz
Web https://www.orea.cz/spa-hot...

Ubytování: 127 komfortních pokojů v části Palace a Zvon - jednolůžkové, dvoulůžkové, DELUXE dvoulůžkové pokoje, apartmány a rodinné pokoje, které jsou vybaveny kvalitním italským nábytkem. Každý pokoj má ve standardu satelitní LCD televizi, telefon s přímou volbou, chladničku, rychlovarnou konvici, trezor a koupelnu se sprchovým koutem či vanou, toaletou, fénem.

Wellness a léčení: OREA Spa Hotel Palace Zvon nabízí léčebně rehabilitační a relaxační procedury přímo ve svém komplexu. V moderně vybaveném wellness a spa centru si můžete vybrat z mnoha programů od masáží, koupelí až po zábaly a inhalace. Všechny tyto úkony provádí profesionálně vyškolení terapeuti pod dohledem našeho lékaře. Využít můžete relaxační bazén, římské lázně se saunou a parní lázní a infrasaunu. V rámci všech wellness balíčků a léčebných pobytů dostanete pro své maximální pohodlí wellness set, který zahrnuje župan, pantofle a velký ručník.

Gastronomie:  Restaurace Zvon nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. Vybrat si můžete ze široké nabídky chutných a pestrých pokrmů ve formě bufetu.  Restaurace Palace nabízí širokou nabídku ala carte. Díky kulinářskému umění šéfkuchaře a jeho týmu se můžete těšit na velmi chutná a kvalitní jídla, která si můžete skvěle vychutnat na letní terase, odkud se Vám skýtá krásný výhled na mariánskolázeňskou kolonádu.

OREA Spa Hotel Palace Zvon myslí i na nejmenší. Pro všechny hosty je zdarma možné využít dětský animační program, který probíhá v dětském klubu lišky Elišky, za doprovodu profesionálních animátorů.

Hotel nedisponuje vlastními parkovacími místy, automobily lze parkovat ve veřejném parkovacím domě, který se nachází v těsné blízkosti hotelu. 

Ceník

Ceník: https://www.orea.cz/spa-hotel-palace-zvon